Trzy razy Jeleń

[podpis] OLGIERD KWIATKOWSKI
SPORT nr 43 dodatek do SPORT nr 247, wydanie z dnia 22/10/2007PIŁKA NOŻNA, str. 10

LIGA FRANCUSKA

"Przebudził się" - pisze francuski portal Football365.fr o wyczynie polskiego piłkarza Auxerre Ireneusza Jelenia, który w meczu z Lorient w zaledwie 20 minut strzelił trzy gole. Jego zespół wygrał 5:3.

"To był prawdziwy pokaz fajerwerków tego popołudnia na l'Abbe Deschamps. Dzięki niesamowitej drugiej połowie, a szczególnie wejściu na boisko Jelenia Auxerre zmieniło losy meczu i pogrążyło Lorient" - pisze dziennik "L'Equipe".

Polski zawodnik był bohaterem spotkania, choć grał tak kró...