III-ligowcy nadal w kryzysie

[podpis] MD
GW Trójmiasto (Gdańsk) nr 235, wydanie z dnia 08/10/2007SPORT, str. 16

Jeden strzelony gol w trzech meczach to wszystko, na co było stać w 11. kolejce III ligi cztery drużyny z Pomorza.

Na nagrodę zasłużył Tomasz Grzywacz, który w ostatniej, czwartej minucie doliczonego czasu gry w meczu z Nielbą Wągrowiec strzelił wyrównującą bramkę. Gdyby nie to, można by stwierdzić, że III-ligowe drużyny z naszego regionu zapomniały, w jaki sposób zdobywa się bramki. W derbach Pomorza ani Cartusia, ani Wierzyca Pelplin nie potrafiły skierować piłki do bramki przeciwnika i...