Mieli wygrać, ale skończyło się na remisie

[podpis] MACIEJ BLAUT
GW Mazowsze (Płock) nr 240, wydanie z dnia 13/10/2007SPORT, str. 8

Mecz na szczycie II ligi pomiędzy Piastem Gliwice i Wisłą Płock mocno rozczarował. Obie drużyny nie starały się meczu wygrać, tylko nie przegrać, i w sumie zafundowały kibicom trzy minuty emocji

Spotkanie było reklamowane jako bój o fotel lidera II ligi, ale zamiast huraganowych ataków Piasta i Wisły przyniosło nudnawą rozgrywkę taktyczną. Oba zespoły - prawdopodobnie przerażone myślą o możliwej utracie gola - schowały się za podwójną gardą. - Rywale wyszli z jednym napastni...