Miłosza jest przejezdna

[podpis]
GW Białystok nr 246, wydanie z dnia 20/10/2007WYDARZENIA, str. 4

Miłosza jest przejezdna

Mamy dobrą wiadomość dla kierowców. Można już jeździć ulicą Miłosza, czyli fragmentem trasy kopernikańskiej łączącym Branickiego z Mickiewicza.

- Ulica została oddana do użytku w ostatnich dniach - usłyszeliśmy od Janusza Ostrowskiego, dyrektora departamentu inwestycji w magistracie. Ale to nie magistrat odpowiadał za inwestycję lecz firma, która po sąsiedzku przy Augustowskiej buduje galerię handlową. - Przejezdna jest też już Mickiewicza od stawów do Ciołkowskiego.

Ten remont wykonyw...

BI-DLO

Podobne artykuły

 • Oświetlone przejścia dla pieszych

  strony lokalne GW - Zielona Góra

  W Zielonej Górze pojawiły się pierwsze podświetlane z góry przejścia dla pieszych. Bezpieczeństwo pieszych? Bezcenne. Więc apelujemy: chcemy więcej!

 • Nowa Łódzka wigilijna

  strony lokalne GW - Gdańsk

  To już pewne - w piątek pojedziemy obiema jezdniami ul. Nowej Łódzkiej. Na tramwaj wzdłuż niej trzeba będzie jeszcze poczekać. Czy skończy się drogowa gehenna mieszkańców południowych dzielnic miasta?

 • Jerzy Gorzelik szuka śląskich skarbów

  strony lokalne GW - Katowice

  Najcenniejsze są Nikiszowiec z Giszowcem, a może jakaś zabytkowa kopalnia? Jerzy Gorzelik, członek zarządu województwa śląskiego, chce, by nasze skarby zostały wpisane na Listę światowego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. O tym, co zostanie zarekomendowane w piśmie do UNESCO, postanowią m.in. historycy

Polecane tematy