Auta fikcyjnie kradzione

[podpis] ROD
GW Trójmiasto (Gdańsk) nr 257, wydanie z dnia 03/11/2007WYDARZENIA, str. 5

Auta fikcyjnie kradzione

Kierowca spod Malborka skłamał, że skradziono mu samochód. Policjanci nie dali się nabrać - w ciągu roku wykryli sześć podobnych przypadków.

W Starym Dzierzgoniu doszło w niedzielę do wypadku. Jadące ulicą audi uderzyło w zaparkowanego na poboczu forda mondeo, w którym siedziały dwie osoby. Sprawca odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Kierowca forda trafił do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu, a pasażer - z rozbitym łukiem brwiowym.

Policjanci znaleźli auto, które spowodował...

GD-DLO

Podobne artykuły

 • Kronika policyjna

  Gazeta Stołeczna

  * NIELEGALNE PROGRAMY. Policjanci wolskiego wydziału przestępczości gospodarczej wspólnie z Strażą Miejską zatrzymali w sobotę na warszawskiej giełdzie komputerowej przy ul. Grzybowskiej dwie osoby.

 • KRONIKA POLICYJNA / PIESZA W SZPITALU

  GW Bielsko Biała

  Wprost pod audi, jadące ulicą Krakowską w Kalwarii Zebrzydowskiej wbiegła wczoraj 42-letnia Maria T. Niewiele pomogło gwałtowne hamowanie. Kobieta z ogólnymi potłuczeniami i złamaną ręką trafiła do s

 • KRONIKA POLICYJNA / WBIEGŁ NA DROGĘ

  GW Bielsko Biała

  Wprost pod jadące ulicą Włókniarzy w Andrychowie audi wbiegł w sobotę 14-letni Łukasz. Chłopak prawdopodobnie nie zauważył zbliżającego się samochodu. Z ogólnymi potłuczeniami i urazami dziecko odwie

Polecane tematy