Czekamy na awans

[podpis] TADEUSZ IWANICKI, KONRAD PAKOSZ, NOT. PT
GW Częstochowa nr 251, wydanie z dnia 26/10/2007SPORT, str. 28

Siatkówka. Częstochowski Wkręt-Met pokonał na wyjeździe Evivo Duren 3:0, ale aby awansować do 1/8 rozgrywek Pucharu CEV, musi jeszcze zwyciężyć w rewanżu. Mecz w sobotę o godz. 15 w hali Polonia

Wyraźne zwycięstwo akademików w Niemczech jeszcze przed dwoma laty praktycznie przesądziłoby losy awansu. Wystarczyłoby bowiem, że nasza drużyna wygra jednego seta i wszystko byłoby jasne. Teraz musi jednak wygrać cały mecz. W innym przypadku rozegrany zostanie tzw. złoty set i jeg...