Kompromitacja koszykarzy Anwilu w Koszalinie

[podpis] RZ
GW TORUŃ nr 282, wydanie z dnia 03/12/2007SPORT, str. 12

KOSZYKÓWKA

Najgorszy mecz włocławskich koszykarzy - i to nie tylko w tym sezonie, ale i ostatnich latach. Anwil, dotychczasowy lider rozgrywek, w Koszalinie z przeciętnym AZS przegrał różnicą aż 30 punktów.

Przed spotkaniem największą niewiadomą wydawało się tylko to, czy włocławianie pokonają gospodarzy wyraźnie, czy dopiero po zaciętym meczu. Po pierwszej połowie niewiadoma była już inna: uda się przegrać z honorem, czy dojdzie do kompromitacji. Wygrał wariant drugi. Anwil w sobotę był cieniem dr...