Grupa bezwzględnych kilerów

[podpis] SID
GW Kraków nr 286, wydanie z dnia 07/12/2007WYDARZENIA, str. 3

Grupa bezwzględnych kilerów

Trzy kolejne napady - w Tarnowie, Kraśniku i Sosnowcu - na kantorowców przypisują krakowscy prokuratorzy tzw. gangowi kilerów.

Doszło do nich na przełomie 2005 i 2006 r. Właścicieli dwóch pierwszych kantorów zastrzelono, gdy wracali do domu. Tego w Sosnowcu postrzelono w głowę, ale przeżył. - To grupa bezwzględnych kilerów, jakiej w Polsce prawdopodobnie jeszcze nie było - mówi krakowski śledczy. - Najpierw strzelali, by zabić, a potem szukali pieniędzy.

Według prokuratorów z krakowski...

KR-DLO

Podobne artykuły

 • Policjanci uczcili rocznicę śmierci kolegi

  GW Katowice

  Policjanci oddali we wtorek hołd sierżantowi Markowi Sienickiemu z Bytomia. Robią tak od 14 lat, by uczcić pamięć kolegi, który zginął w czasie służby od kul bandytówFeralnej nocy Sienicki wraz z ko

 • Mafia z Wołomina - ciąg dalszy

  strony lokalne GW - Białystok

  Białostocka prokuratura apelacyjna oskarża 41-latka o pomoc w porwaniu mężczyzny, który później w ramach porachunków mafii wołomińskiej został bestialsko zamordowany pod Zambrowem.

 • Nie czekał wyroku, powiesił się w celi

  strony lokalne GW - Kielce

  Mężczyzna podejrzany o udział w jednej z największych zbrodni w Świętokrzyskiem, czyli potrójne zabójstwo w Cedzynie, powiesił się w celi Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim. Załamał się, bo wiedział, że czeka go dożywocie?

Polecane tematy