SPORT W SKRÓCIE

SPORT W SKRÓCIE

Gazeta Wyborcza nr 18, wydanie z dnia 22/01/2008SPORT, str. 34

Piłka nożna

Moskwa w Londynie

FK Moskwa chce rozegrać inauguracyjny mecz sezonu 2008 (w Rosji obowiązuje system wiosna - jesień) przeciwko Zenitowi Sankt Petesburg w Londynie. Do meczu miałoby dojść na stadionie Chelsea.

Kadra w TVP

Telewizja Polska pokaże mecze Polaków w eliminacjach mistrzostw świata 2010. TVP ma też prawa do spotkań towarzyskich Polaków do 2010 r.

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Bokser z Gilowic odzyskał mistrzowski pas

  strony lokalne GW - Katowice

  Plebiscyt "Gazety" na najlepszego sportowca regionu. Już dawno nie było tak zaciętej rywalizacji o miano najlepszego. Ostatecznie pięściarz Tomasz Adamek minimalnie wyprzedził biatlonistę Tomasza Sikorę i szpadzistę Adama Wierciocha. Tym razem w ogóle nie został sklasyfikowany zwycięzca poprzedniej edycji Adam Małysz

 • Sikora na podium! Wreszcie

  Gazeta Sport

  295 dni czekał Tomasz Sikora na podium PŚ. W niedzielę był trzeci w Ober-hofie i wydaje się, że miesiąc przed igrzyskami w Vancouver zaczyna zbliżać się do wysokiej formy.

 • Afryka w centrum uwagi

  SPORT

  Aż stu piłkarzy z ligi angielskiej i francuskiej gra o złoty medal. Czy PNA to po mundialu i Euro najwspanialsza impreza piłkarska? Teza, że afrykańskie mistrzostwa są dziś popularniejsze niż Copa A

Polecane tematy