SIATKÓWKA

Po Płomieniu przejechał walec

[podpis] JAROSŁAW BIŃCZYK, BEŁCHATÓW
GW Łódź nr 294, wydanie z dnia 17/12/2007SPORT, str. 15

Tylko 63 minuty trwał mecz mistrza Polski z beniaminkiem. - Gdyby nie dużo zmian, byłoby jeszcze krócej - żartowali szkoleniowcy PGE Skry Bełchatów.

W pierwszej kolejce spotkanie Płomienia ze Skrą niespodziewanie było wyrównane, choć niespodzianki nie było, bo faworyt wygrał bez straty seta. Ale później drużyna z Sosnowca spisywała się bardzo dobrze, sprawiając kilka niespodzianek. Największą było urwanie punktu AZS w Olsztynie. W Bełchatowie pod- opieczni trenera Mirosława Zawieracza byl...