Tacho zwycięskie, Marwit blisko sensacji

[podpis]
GW TORUŃ nr 291, wydanie z dnia 13/12/2007SPORT, str. 8

Tacho zwycięskie, Marwit blisko sensacji

W ostatniej w tym roku kolejce II ligi futsalu drużyna Tacho wygrała w Praszce i zachowała szanse na awans do ekstraklasy. O krok od pokonania faworyta rozgrywek byli piłkarze Marwitu.

Podopieczni Grzegorza Filipowicza po serii słabych występów tym razem zagrali doskonałe spotkanie. KS Marwit jeszcze na cztery minuty przed końcem meczu remisował z faworyzowanym Red Devils Chojncie. Jednak gola na wagę trzech punktów zdołał strzelić Mariusz Kaźmierczak.

Pewne zwycięstwo odnieśli za to...

TO-DLO

Podobne artykuły

 • WTK blisko sensacji

  SPORT

  Blisko sensacji w meczu z Górnikiem były rezerwy w Anwilu, choć w drugiej połowie walczyły bez najlepszego środkowego Roberta Witki - po uderzeniu poniżej pasa nie był zdolny do gry. Trzy minuty prze

 • Blisko sensacji

  GW TORUŃ

  Już 2:1 prowadzili pingpongiści Olimpii/Unii Grudziądz z Odrą/Roeben Księginice. Więcej punktów już jednak nie zdobyli i ponieśli piątą porażkę w sezonie Zdecydowanym faworytem spotkania byli goście

 • Blisko sensacji

  GW Bydgoszcz

  Już 2:1 prowadzili pingpongiści Olimpii-Unii Grudziądz z Odrą/Roeben Księginice. Więcej punktów już jednak nie zdobyli i ponieśli piątą porażkę w sezonie. OLIMPIA/UNIA - ODRA/ROEBEN 2:4 Olimpia/Unia:

Polecane tematy