Kwiaty w dobrych rękach

[podpis] MAGDA NARKIEWICZ
Kwietnik nr 7, wydanie z dnia 01/07/2004ROŚLINY DONICZKOWE, str. 10

Kwiaty w dobrych rękach

Pan domu twierdzi, że kwiaty są urodziwe, bo rosną w doskonałej ziemi, pani domu uważa, że w ten sposób odwdzięczają się jej za okazywane serce.

W pokojach jest aż zielono od roślin. Chociaż gospodarz związany jest zawodowo z ogrodnictwem - pracuje jako przedstawiciel firmy Kronen dostarczającej na polski rynek ziemię do kwiatów - to roślinami opiekuje się jego żona Agnieszka, z wykształcenia fizyk jądrowy. Oto co nam opowiedziała, gdy podziwialiśmy jej zieloną kolekcję.

...

RP-CKT

Podobne artykuły

 • James Bond w zaporożcu

  Gazeta Wyborcza

  W tej szpiegowskiej historii zachodnie służby specjalne otrzymują od tajemniczego informatora ze Wschodu materiały ujawniające słabości radzieckiego (czy pamiętacie takie państwo?) systemu broni jądr

 • A MOŻE ZA MORZE

  Gazeta Wyborcza

  (P) - Ciągle mnie dziwi, że są jeszcze w Polsce ludzie, którzy nie wiedzą, że można emigrować do Australii - powiedział "Gazecie" konsul australijski Greg Wallis. - Najbardziej zależy nam, by ta info

 • Kwant

  Gazeta Telewizyjna

  Dla młodych widzów Tym programem "Kwant" rozpoczyna siódmy rok ukazywania się na antenie. Pierwszy raz nadany został 16 grudnia 1986 roku. W tym wydaniu: w cyklu "Za trzydzieści parę lat, jak dobrze.

Polecane tematy