POD PATRONATEM "GAZETY"

Obrońca tytułu uległ beniaminkowi

[podpis] OPR. MIROSŁAW GLONEK, MARCIN BUKOWSKI
GW Bydgoszcz nr 278, wydanie z dnia 28/11/2007SPORT, str. 11

Piłka nożna amatorów. Sensacja w ekstraklasie ZINA Futsal Liga BPLN: mistrz z poprzedniego sezonu Dolce Vita przegrywa z Diuną 3:4

Faworyt rozgrywek na parkiecie hali UKW miał przewagę, stworzył więcej okazji do strzelenia goli, w końcowych minutach wycofał bramkarza i grając z jednym zawodnikiem w polu więcej, nie dał rady szczelnej obronie beniaminka oraz dobrze interweniującemu bramkarzowi Marcinowi Rybackiemu.

Pierwszej porażki doznał Computex, który niespodziewanie ...