> Dziewiętnastka w samolocie

Metro nr 1283, wydanie z dnia 05/03/2008SPORT, str. 12

- Fajnie byłoby dojść w Stanach do kilku ćwierćfinałów - mówi Agnieszka Radwańska przed wylotem na cztery turnieje za oceanem. Jutro najlepsza polska tenisistka kończy 19 lat. Urodziny spędzi w po...

RP-TEM

• Bytom rządzi

strony lokalne GW - Gdańsk

X Mistrzostwa Polski Amatorów w hokeju wygrał zespół TMH Polonia Bytom. Drugie miejsce zajęła drużyna TH Goldwell Gdańsk, a trzecie Mad Dogs Sopot.

• Rosjanom gwiazda nie pomogła

Sport.pl - Warszawa

Gwiazda NHL Aleksander Owieczkin dołączył już do reprezentacji Rosji, ale nie uchronił jej od porażki z faworytami MŚ - Czechami 2:3.

• Już nie Puchar Polski...

strony lokalne GW - Zielona Góra

... tylko Intermarché Basket Cup - przez trzy lata pucharowe rozgrywki dla męskich drużyn koszykarskich będą się toczyć pod takim szyldem. Głównym sponsorem pucharu została sieć Intermarché. A pierwszy turniej finałowy Intermarché Basket Cup odbędzie się 18-19 lutego w zielonogórskiej hali CRS.