Klęska Austriaków

[podpis] OK
SPORT nr 10 dodatek do SPORT nr 59, wydanie z dnia 10/03/2008INNE WYDARZENIA, str. 17

NARTY ALPEJSKIE

Austriacy ponieśli kilka spektakularnych porażek podczas zawodów PŚ w Kranjskiej Gorze i Crans Montanie. Niesamowite możliwości ujawnił trzeci w slalomie mistrz świata juniorów Marcel Hirscher.

Panie startowały w kombinacji w Crans Montanie. Każda z pierwszej trójki zawodniczek miała powody do radości. Anja Paerson dopisała do swojego życiorysu już 38. zwycięstwo w PŚ, ale dopiero pierwsze w karierze w kombinacji. Szwedka jest czwartą zawodniczką w historii, która wygrała z...