Wielka Brytania kontra Hiszpania

[podpis] CEG
GAZETA WYŚCIGOWA dodatek do GAZETA WYŚCIGOWA, dodatek do Gazety Wyborczej nr 64, wydanie z dnia 15/03/2008, str. 6

Wielka Brytania kontra Hiszpania

W 2007 r. walczyli ze sobą w tym samym garażu, teraz będą rywalami na torze. Lewis Hamilton i Fernando Alonso mają sobie coś do udowodnienia.

O burzliwym roku 2007 w McLarenie, kiedy żółtodziób utarł nosa mistrzowi, a ten nie potrafił się z tym pogodzić, powiedziano i napisano już wszystko. Resztę dopowie zaczynający się właśnie sezon, bo choć i Hamilton, i Alonso zaprzeczają, że będą ostro rywalizować na torze, to inni nie mają złudzeń. - Mistrzostwa będą w tym roku wybuchowe. Jeśli cho...

RP-DGW_D

Podobne artykuły

 • Sukces Kubicy został w garażu

  Sport.pl

  Fernando Alonso uradował tłumy tifosich, wygrywając wyścig na torze Monza. Robert Kubica to, co zyskał na starcie, stracił podczas zbyt długiej zmiany opon. Na mecie był ósmy

 • Czy Jenson Button wykorzysta rzut karny?

  Gazeta Wyborcza

  O wynikach Grand Prix Brazylii może zadecydować deszcz. To dobra wiadomość dla Sebastiana Vettela z Red Bulla, który goni faworytów z Brawna.

 • Po wakacjach bez zmian, czyli wygrana mistrza

  Sport.pl

  Sebastian Vettel wygrał po raz siódmy w sezonie i na siedem wyścigów przed końcem ma 92 punkty przewagi nad kolegą z zespołu Markiem Webberem. Zastępujący Nicka Heidfelda Bruno Senna błysnął w kwalifikacjach, ale zawalił start i zajął 13. miejsce.

Polecane tematy