Ebi - aktywny rezerwowy

[podpis] DARIUSZ WOŁOWSKI
SPORT nr 14 dodatek do SPORT nr 82, wydanie z dnia 07/04/2008PIŁKA NOŻNA, str. 15

LIGA HISZPAŃSKA. 31. KOLEJKA

- Boję się już każdego rywala - przyznał prezes Ramon Calderon. Real Madryt zremisował na Majorce, bo sędzia nie uznał bramki i nie dał karnego gospodarzom. Punkty straciły też Villareal i Barcelona. Racing przegrał z Deportivo, Smolarek grał dobrze, ale tylko 45 minut

W 65. min meczu Mallorca - Real Sergio Ramos dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. Siedem minut później Mallorca wyrównała po bramce Valero, ale nikogo z gospodarzy ten remis z liderem nie ucieszył. -...