Nelly Furtado zaśpiewa po poznańsku

[podpis] MICHAŁ KARBOWIAK
GW Poznań nr 81, wydanie z dnia 05/04/2008JEDYNKA, str. 1

Nelly Furtado zaśpiewa po poznańsku

Jest szansa, że Poznań zaoszczędzi na lipcowym koncercie Nelly Furtado i wyda mniej niż przewidziane 3 miliony złotych. Wszystko dzięki widzom, sponsorom i spadkowi kursu dolara.

Kanadyjska wokalistka portugalskiego pochodzenia ma być gwiazdą wielkiego koncertu plenerowego, który odbędzie się 11 lipca na Malcie. Jest on związany z poznańskim Rokiem Klimatu i Środowiska, który towarzyszy grudniowemu szczytowi klimatycznemu ONZ.

Jak udało się nam ustalić, miasto może na koncercie zaosz...

PO-DLO

Podobne artykuły

 • > Panie w natarciu

  Metro

  Album Norah Jones "Not Too Late" zajmuje pierwsze miejsce na oficjalnej liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Urodzona w Nowym Jorku wokalistka wyprzedza inną wielka damę światowej piosen

 • Panie w gazie

  Metro

  Nelly Furtado i Norah Jones nie mają zamiaru zwolnić tempa. Czwarty tydzień z rzędu panie utrzymują się na dwóch pierwszych miejscach listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce - OLIS.

 • Ostry start

  Metro

  Znakomicie w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce zadebiutowała nowa płyta rapera O.S.T.R. "Hollyłódź" (Asfalt Records). Już po pierwszym tygodniu znalazła się na drugim miejscu. Wyp

Polecane tematy