Czy holding za tanio sprzedał działkę?

[podpis] ANNA MALINOWSKA
GW Katowice nr 139, wydanie z dnia 16/06/2008JEDYNKA, str. 1

Czy holding za tanio sprzedał działkę?

Prokuratura wszczęła śledztwo dotyczące sprzedaży działki w Katowicach Brynowie. To efekt naszej publikacji, w której opisaliśmy, jak po kolejnych zmianach właścicieli teren zyskał na wartości z 11 do 114 mln zł w niecały rok!

- To na razie początkowy etap postępowania. Prowadzone jest ono pod kątem niegospodarności w Katowickim Holdingu Węglowym - mówi prokurator Marta Dybek-Zawada, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Chodzi o działkę położoną obok kliniki okulis...

KA-DLO

Podobne artykuły

 • Oskarżenie za działkę

  strony lokalne GW - Katowice

  Katowicka prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie najbardziej kontrowersyjnej transakcji ziemią w mieście. Biznesmeni, którzy na sprzedaży zdewastowanej działki zarobili 96 mln zł, staną teraz przed sądem

 • Kup działkę i wypoczywaj

  NIERUCHOMOŚCI

  Choć jeszcze trwa zima, rośnie zainteresowanie działkami rekreacyjnymi. Warszawiacy szukają miejsca na odpoczynek w sąsiedztwie stolicy. Wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się Mazury

 • MAJ NA WŁASNEJ DZIAŁCE

  strony lokalne GW - Łódź

  Spragnieni słońca od początku maja zaczynamy sezon działkowy. Kto własnego kawałka ziemi nie ma, zaczyna o nim marzyć. A może właśnie teraz jest dobry moment na jego kupno?

Polecane tematy