Deweloper przed sądem

[podpis] ROMAN DASZCZYŃSKI
GW Trójmiasto (Gdańsk) nr 146, wydanie z dnia 24/06/2008WYDARZENIA, str. 3

Deweloper przed sądem

Trójmiejski deweloper wyłudził od klientów nienależne pieniądze - uważa prokuratura. W najbliższych tygodniach ruszy proces. Oskarżony zapewnia, że jest niewinny

Tomasz Mach jest znany na rynku deweloperskim od 10 lat. Wczoraj zasiadł na ławie oskarżonych w gdańskim sądzie. Prokuratura uważa, że przy okazji budowy bloków mieszkalnych w Pruszczu Gdańskim bezpodstawnie wyłudził od 28 rodzin kwoty rzędu 15-50 tys. zł.

- Pretensje tych ludzi są nieuprawnione - zapewnia Mach....

GD-DLO

Podobne artykuły

 • Pączek i róża

  Ogrody

  Ogród w Stojowicach ma trzy części, a w każdej słodki akcent. Jest tort z aksamitek, stefanka z wyspą otoczoną irysami, tarteletka z azalii i paproci? Nic dziwnego, właścicielem ogrodu jest przecież cukiernik.

 • KOBIETY

  GW Poznań

  100 metrów - eliminacje: godz. 16.45, finał: 17.45 rekord świata: 10,49 Florence Griffith-Joyner (USA) 1988, Indianapolis rekord Polski: 10,93 Ewa Kasprzyk 1986, Grudziądz 400 metrów - godz.

 • ATAK NA ZWIĄZEK POLAKÓW NA BIAŁORUSI

  Gazeta Wyborcza

  Reżim Łukaszenki rozprawia się ze Związkiem Polaków. Ministerstwo sprawiedliwości unieważniło wczoraj marcowy zjazd tej ostatniej w kraju niezależnej organizacji, kazało przywrócić na stanowiska dawn

Polecane tematy