SLD przeciw podziałowi NFZ-etu

[podpis] ANAR, ZIEM
GW Kielce nr 140, wydanie z dnia 17/06/2008WYDARZENIA, str. 4

SLD przeciw podziałowi NFZ-etu

Świętokrzyskie SLD krytykuje pomysł podziału Narodowego Funduszu Zdrowia. Poseł Henryk Milcarz napisał nawet w tej sprawie interpelację do premiera.

- Tu nie chodzi o względy polityczne, ale o pacjentów z naszego województwa. Jeśli doszłoby do podziału, będą mieli utrudniony dostęp do NFZ-etu. Tymczasem spraw do załatwienia jest bardzo dużo. Gdyby musieli jeździć do Krakowa, to znacznie utrudniłoby im życie - mówił wczoraj poseł Henryk Milcarz.

W ubiegłym tygodniu napisaliśmy, że Minis...

KI-DLO

Podobne artykuły

 • Poseł apeluje o ulgę dla rodzin zastępczych

  Gazeta Wyborcza

  Świętokrzyski poseł LiD Henryk Milcarz złożył interpelację poselską w sprawie przyznania rodzinom zastępczym prawa do ulgi podatkowej na dzieci. Jak napisaliśmy wczoraj, ulgę można dostać tylko na dz

 • Nie dla kandydata

  strony lokalne GW - Kielce

  Przewodniczący Socjaldemokracji Polskiej Wojciech Filemonowicz zaapelował w Kielcach do zwolenników lewicy, by w niedzielę nie głosowali na Grzegorza Napieralskiego, lidera SLD.

 • Nie ma dnia bez interpelacji

  [ DLO KI ] - strony lokalne GW - Kielce

  Niegdyś pod względem składanych interpelacji przodował u nas poseł Jerzy Jaskiernia. Teraz w jego ślady idzie Beata Kempa i pyta przedstawicieli rządu średnio pięć razy w tygodniu. Na przykład, kiedy zapadnie ostateczna decyzja o dofinansowaniu budowy hali sportowej w Kielcach, choć o to nikt jeszcze nie wystąpił

Polecane tematy