Radwańska wygrywa horror

[podpis] BARTOSZ RAJ, WOJCIECH FIBAK, NOT. MBA
Metro nr 1362, wydanie z dnia 01/07/2008SPORT, str. 12

Radwańska wygrywa horror

Największy sukces w karierze 20-letniej Agnieszki Radwańskiej. Po trwającym ponad dwie godziny boju wygrała ze Swietłaną Kuzniecową i awansowała do ćwierćfinału Wimbledonu!

- Starałam się nie myśleć o tym, jak dotkliwie przegrałam drugiego seta. Starałam się nie myśleć i skoncentrować. Walczyłam, walczyłam, ile miałam sił. Udało się - mówiła jeszcze na korcie polska tenisistka po niesamowitym zwycięstwie.

Niesamowitym nie tylko z racji rangi turnieju i sportowego wyniku ...

RP-TEM

Podobne artykuły

 • Bitwa o półfinał Wielkiego Szlema. Radwańska vs. Azarenka

  Sport.pl

  - Trzeba będzie biegać do utraty tchu, żeby wypchnąć Azarenkę z kortu. Agnieszkę stać na zwycięstwo, ale musi wytrzymać na najwyższych obrotach - mówi "Gazecie" trener Tomasz Wiktorowski. Wiadomo już, że Polka awansuje co najmniej na szóste miejsce na świecie!

 • JAK GRZMOT, TO AGASSI

  Gazeta Wyborcza

  Richard Krajicek, mistrz z 1996 roku, pokonał Todda Woodbridge'a. Zwycięsko zakończył mecz z poprzedniego dnia Tim Henman. Odpadła natomiast Arantxa Sanchez-Vicario. Krajicek, zapamiętany sprzed dzie

 • TAJNA WOJNA NARKOTYKOWA

  Gazeta Telewizyjna

  2 TVP 00:20 Wszystko przez roślinki. Niepozorne listki z kolumbijskiej dżungli i chwiejne makówki z Afganistanu. Kokaina i heroina - "ekologiczne" narkotyki powstałe z przerobu tych roślin - zalewają

Polecane tematy