Wielki Nadal, ale Federer też

[podpis] JAKUB CIASTOŃ
Gazeta Wyborcza nr 158, wydanie z dnia 08/07/2008SPORT, str. 32

TENIS

Wielki Nadal, ale Federer też

- To była najboleśniejsza porażka w mojej karierze - przyznał Roger Federer po przegranej z Rafaelem Nadalem w finale Wimbledonu. Czy to koniec ery szwajcarskiego mistrza?

Rafael Nadal zdetronizował w niedzielę Federera, pokonując go w finale Wimbledonu 6:4, 6:4, 6:7 (5-7), 6:7 (8-10), 9:7. Następnego dnia wszystkie brytyjskie gazety miały na pierwszych stronach zdjęcie z tej epickiej bitwy, którą na oczach 15 tys. widzów na korcie centralnym i milionów przed telewizorami s...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Czy Federer przegra?

  SPORT EURO

  Nadal pokona Federera w finale - przewiduje większość fachowców z Bjoernem Borgiem na czele Federer (na zdjęciu po ubiegłorocznym triumfie w Londynie) zapiera się rękami i nogami, że będzie walczył j

 • Łupie w krzyżu

  Gazeta Wyborcza

  Rozstawiony z numerem pierwszym Marcelo Rios oraz Goran Ivanisević wycofali się z tenisowego turnieju Australian Open jeszcze przed wyjściem na kort. Obaj narzekają na ból pleców. O turnieju - s. 36.

 • Z TENISOWYCH KORTÓW

  Gazeta Wyborcza

  (P) W niedzielę odbyło się kilka finałów tenisowych turniejów. W najciekawszym - w Stuttgarcie (suma nagród milion dolarów) - Goran Ivanisević (Chorwacja) pokonał Szweda Stefana Edberga 6:7 (5:7), 6:

Polecane tematy