Znalezione znaczy przywłaszczone

[podpis] MARCIN WOJCIECHOWSKI
GW Olsztyn nr 170, wydanie z dnia 22/07/2008WYDARZENIA, str. 4

Znalezione znaczy przywłaszczone

Mieszkaniec Ostródy przed sądem będzie musiał tłumaczyć się z tego, że sprzedał w komisie znaleziony telefon.

Mieszkanka tego miasta kilka dni temu zgłosiła na policji zagubienie telefonu komórkowego. Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że 16 lipca aparat na jednej z ostródzkich ulic wypadł jej synowi. Zeznała też, że po dwóch dniach widziała podobną komórkę w miejscowym komisie. Aparat był prawie nowy, a właściciel oszacował jego wartość na 400 zł.

Policjanci odnaleźli telefon. Ust...

OL-DLO

Podobne artykuły

 • Dzięki kryzysowi będzie więcej unii w Unii

  Gazeta Wyborcza

  Przełomowy dla przyszłości Unii Europejskiej był szczyt ministrów finansów w maju 2010 r., na którym zemdlał Wolfgang Schäuble z Niemiec, a ministrowi Jackowi Rostowskiemu aż wypadła koronka, kiedy krzyczał na szefa Europejskiego Banku Centralnego. To wtedy zaczęło się pogłębianie integracji w strefie euro

 • Możesz pomóc psu? Zrób to!

  strony lokalne GW - Katowice

  Kierowca potrąca zwierzę i nawet się nie zatrzymuje. Nie ponosi odpowiedzialności za śmierć psa czy dzika. A może winny jest właściciel zwierzęcia?

 • HALINKA JUŻ NIE PRZEJDZIE

  strony lokalne GW - Katowice

  Samotna w tłumie samców na sesji sosnowieckiej rady miejskiej walczyła wczoraj jak lwica. I zwyciężyła, przekonując ostatecznie radnych, że w oficjalnych i publicznych kontaktach nie ma miejsca dla Wańdź, Halinek czy Beatek. Są wyłącznie "panie naczelniczki", "panie wiceprezydentki" i "panie radne"

Polecane tematy