BANKOWY DAWNIEJ WILSONA

Żoliborz szuka centrum

[podpis] BART
Gazeta Stołeczna nr 194, wydanie z dnia 20/08/2008JEDYNKA, str. 1

Żoliborz szuka centrum

Co dalej z pl. Wilsona? Jak ograniczyć ekspansję banków, które wypierają kawiarnie i sklepy. Wczoraj w "Gazecie" zorganizowaliśmy debatę.

- Tylko szczegółowy plan zagospodarowania może zagwarantować zmiany. Muszą być zapisy, jakie lokale mają działać w parterach - uważa Witold Sielewicz, wiceburmistrz Żoliborza. I cieszy się, że o kawiarnie zaczęli walczyć młodzi mieszkańcy dzielnicy. Zbierają podpisy. Piszą list otwarty.

Katarzyna Świątkiewicz, przedstawicielka żoliborskich internautó...

WA-DLO

Podobne artykuły

 • Koalicja przeciw soli

  strony lokalne GW - Warszawa

  Żoliborz chce być zielony i dlatego mówi stop białemu szaleństwu sypania wszystkiego solą. Czy eksperyment szykowany tej zimy na ul. Czarnieckiego zachęci do naśladowania inne dzielnice?

 • TUZIN GRZECHÓW DRUGIEJ TROI

  Gazeta Stołeczna

  Lista siedmiu grzechów głównych Warszawy, od której zaczął debatę w "Stołecznej" Seweryn Blumsztajn, powinna być dużo dłuższa Byłem już na świecie, gdy jeszcze żyła Warszawa w przedwojennym kształcie

 • PIĘKNY ZIELONY ŻOLIBORZ

  SPACERY DLA MAMY I TATY, dodatek do Gazety Stołecznej

  To prawdziwy raj dla dzieci i spacerowiczów. Klimatyczne miejsce z historią - dostosowane do współczesnych potrzeb dzieci i rodziców. Znajdziecie tu stare fortyfikacje zanurzone w zieleni, ogromne "

Polecane tematy