CO DZIŚ PALNIE POSEŁ KŁOPOTEK

[podpis] KRYSTYNA NASZKOWSKA
Gazeta Wyborcza nr 218, wydanie z dnia 17/09/2008KRAJ, str. 4

CO DZIŚ PALNIE POSEŁ KŁOPOTEK

Eugeniusz Kłopotek - którego spór z minister Julią Piterą przez kilka ostatnich dni elektryzował media - to porządny chłop. Tak wyjątkowo zgodnie oceniają go koledzy z klubu PSL. Niektórzy dodają: - Genek ma same plusy, tyle że większość to plusy ujemne.

Te plusy to pogoda ducha, bezpośredniość i brak hipokryzji. I szczerze Eugeniusz Kłopotek wypowiada się na różne tematy, coraz częściej wpędzając PSL w tarapaty. Zyskał już w Sejmie przydomek "poseł Problemek".

Dziennikarze lubią Kło...

RP-DGW

Podobne artykuły

 • Kujawy sprzedane

  Gazeta Wyborcza

  KOMBINAT CEMENTOWO-WAPIENNICZY KUJAWY w Bielawach (woj. bydgoskie). Francuska firma Lafarge kupiła za 46 mln dolarów 75 proc. akcji kombinatu. Kujawy są największym producentem kamienia wapiennego, t

 • Atak toastem

  Gazeta Wyborcza

  Ostro zakrapiany alkoholem był bankiet z okazji inauguracji II Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy. Wznosząc toast wicewojewoda Eugeniusz Kłopotek (PSL) zarzucił nieobecnemu na imprezie p

 • [bez tytułu]

  GW Bydgoszcz

  * SYDNEY W ŚWIECIU Prawie 2500 zawodników i zawodniczek z Ludowych Klubów Sportowych wzięło udział w XI Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich (na zdjęciu uroczystość otwarcia na stadionie Wdy)

Polecane tematy