Akademicy poszli za ciosem i pokonali Stal

[podpis] ŁUKI
strony lokalne GW - Gdańsk nr 225, wydanie z dnia 25/09/2008Sport, str. 23

Podopieczni Daniela Waszkiewicza podołali roli faworyta i wygrali ze Stalą 41:36. Pierwszej porażki w sezonie doznały natomiast szczypiornistki Dableksu.AZS AWFiS Gdańsk w weekend pokonał na wyjeździe wicemistrzów Polski Zagłębie Lubin i do potyczki z mieleckim beniaminkiem przystępował jako faworyt. Gdańszczanie do przerwy prowadzili różnicą czterech goli, a kiedy na początku drugiej połowy meczu uciekli rywalom na osiem bramek, przesądzili losy meczu. Ambitna Stal zbliżyła się już najwyżej na ...