Technologia GPS = oszczędności

[podpis] ARTUR OLEJNICZAK
FLOTA. TRANSPORT. LOGISTYKA dodatek do FLOTA. TRANSPORT. LOGISTYKA nr 224, wydanie z dnia 24/09/2008, str. 5

Technologia GPS = oszczędności

Według niezależnego sondażu, zleconego przez firmę Motorola Inc., decydenci IT z północnoamerykańskich firm z sektorów transportowego, wytwórczego i logistycznego są zdania, że technologie globalnego systemu pozycjonowania (GPS) stanowią kluczowe narzędzia dla personelu mobilnego. Według ankietowanych, rozwiązania te zwiększają wydajność pracowników oraz pomagają przedsiębiorstwom w ograniczeniu kosztów paliwa oraz pracy.

W ankiecie wzięło udział ponad 250 osób. Wypełniły one ankietę za ...

RP-TSP

Podobne artykuły

 • Bądź panią swojego życia!

  strony lokalne GW - Białystok

  Tylko co trzecia kobieta w naszym regionie regularnie wykonuje profilaktyczne badanie piersi, co piąta cytologię. Są takie gminy, gdzie z profilaktyki korzysta zaledwie 3 proc. pacjentek. Badania nie bolą, nie trzeba za nie płacić, więc... na co czekamy?

 • O Wiosna, Ty Wiosna! Krusznia prosi do siebie

  strony lokalne GW - Białystok (DLO BI)

  Potańcówki, koncerty, warsztaty, badania terenowe. Stowarzyszenie Krusznia zaprasza na Suwalszczyznę na Festiwal Kultury Tradycyjnej "Oj Wiosna, Ty Wiosna". To siódma edycja festiwalu. Jedna z niewielu już imprez, gdzie wszechobecna jest wiejska kultura, a każdy element warsztatów, koncertów i spotkań nasycony jest tradycją.

 • Mój syn bawi się lalkami? O matko, będzie gejem!

  [ DLO WR ] - strony lokalne GW - Wrocław

  Nie róbcie nam z dzieci gejów i lesbijek - z takim oporem spotykają się osoby, które chcą realizować w przedszkolach politykę równości płci. W rezultacie w systemie edukacji od początku utrwalany jest podział na grzeczne, opiekuńcze dziewczynki i aktywnych, zadziornych chłopców

Polecane tematy