Nowa bitwa o aquapark

[podpis] JACEK HARŁUKOWICZ
strony lokalne GW - Wrocław nr 231, wydanie z dnia 02/10/2008Jedynka, str. 1

Nowa bitwa o aquapark

Niemiecka firma InterSPA, która wybudowała wrocławski aquapark, żąda od miasta 54 mln zł odszkodowania za wykluczenie jej z zarządzania obiektem. W odpowiedzi miasto szykuje swój pozew przeciw InterSPA. Wrocław chce od Niemców 13 mln złPo kilku miesiącach spokoju na nowo wybucha spór między miastem a niemiecką firmą InterSPA, która wybudowała wrocławski aquapark. W złożonym w sądzie pozwie Niemcy domagają się 54 mln zł odszkodowania za bezpodstawne - ich zdaniem - wykluczenie z zarządzania obiek...

[autor fot./rys] ŁUKASZ GIZA
WR-DLO

Podobne artykuły

 • Bloki czy aquapark?

  strony lokalne GW - Lublin

  SM Czechów złożyła miastu propozycję, by nie pozbywała się działek pierwotnie przeznaczonych pod aquapark przy ul. Koncertowej, a pozwoliła się tam budować.

 • Radni utrącili aquapark

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Wczorajsza decyzja radnych, którzy nie zgodzili się na poręczenie 200-milionowego kredytu na budowę aquaparku, wywołała dyskusję na forum "Gazety".

 • Trzecie podejście radnych do aquaparku

  strony lokalne GW - Bydgoszcz

  Prezydent Konstanty Dombrowicz podczas dzisiejszej sesji po raz trzeci będzie próbował przekonać radnych, by zgodzili się na poręczenie przez miasto kredytu na budowę aquaparku. Obiecuje, że w tej kadencji już po raz ostatni.

Polecane tematy