W SKRÓCIE

[podpis] DSS
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 231, wydanie z dnia 02/10/2008Sport, str. 11

Drużyna Mega Łady Togliatti, w której startuje Emil Sajfutdinow, zdobyła tytuł mistrza Rosji. Tytuł zapewniła sobie wygrywając na wyjeździe z Saławatwm Saławat 56:34. W Medze Ładzie najlepsi byli Sajfutdinow i Ryan Sullivan, którzy zdobyli po 15 pkt. Leigh Adams wywalczył dla Togliatti 14 pkt.Ekipa SL WKS Zawisza uzyskała najlepszy wynik w jesiennym rzucie ligi juniorów. Bydgoszczanie walczyli na stadionie w Toruniu (w sumie odbyło się w kraju siedem takich zawodów). Zawiszanie zdobyli 3305 pkt ...