Bohaterski Zastal w Warszawie

[podpis] ŁUKASZ CEGLIŃSKI, WARSZAWA
strony lokalne GW - Zielona Góra nr 234, wydanie z dnia 06/10/2008Sport, str. 10

Wiekiera, Wiśniewski, Sarzało byli wielcy, ale to nie wszyscy bohaterowie Intermarché Zastalu. Po znakomitym meczu zespół Tomasza Herkta pokonał w Warszawie Polonię 108:95 po dwóch dogrywkachOd czego najlepiej zacząć opis niesamowitego sobotniego meczu? Od mocnego początku Zastalu w pierwszej kwarcie i prowadzenia 10:2 po niespełna dwóch minutach?A może od stalowych nerwów w końcówce czwartej kwarty? Polonia 2011 prowadziła 75:71 kilkadziesiąt sekund przed końcem, ale Wiśniewski i Sarzało nie my...