Hughes bohaterem ostatniej akcji

[podpis] TW
strony lokalne GW - Rzeszów nr 237, wydanie z dnia 09/10/2008Sport, str. 8

Celny rzut Amerykanina Branduna Hughesa na trzy sekundy przed końcem meczu dał koszykarzom Sokołowa Znicza Jarosław wyjazdową wygraną jednym punktem w Koszalinie.Jarosławianie po dwóch porażkach z rzędu przystąpili do pojedynku z AZS-em bardzo zdeterminowani i skoncentrowani. Dzięki temu już w trzeciej minucie, po czterech z rzędu punktach Tomasza Celeja, prowadzili 10:2, a w połowie pierwszej odsłony, po trójce Grzegorza Kukiełki, było już 17:4 dla Znicza. Gospodarze, w szeregach których debiut...