PBG było blisko, ale...

[podpis] ŁUKASZ CEGLIŃSKI, WARSZAWA
strony lokalne GW - Poznań nr 263, wydanie z dnia 10/11/2008Sport, str. 19

KOSZYKÓWKAPoważnie osłabiony PBG Basket Poznań był bliski zwycięstwa z Polonią w Warszawie, ale ostatecznie przegrał 88:91.- Osłabienie?! Delikatnie pan to ujął! - obruszył się przed meczem trener PBG Eugeniusz Kijewski. I zaczął wyliczać - Miah Davis, Joel Jones- -Camacho, Bobby Brannen, Alex McLean, Marcin Flieger. To ponad połowa meczowej rotacji PBG!Skąd te absencje? Większość zawodników jest kontuzjowana, a Miah Davis poleciał do USA po nową wizę i kontakt z nim się urwał - to tłumaczenie s...