Czasu mało, pracy sporo

[podpis] PAWEŁ MATYS
strony lokalne GW - Kielce nr 9, wydanie z dnia 12/01/2009Sport, str. 12

Piłka ręczna. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Polski na ostatnim sprawdzianie przed mistrzostwami świata w Chorwacji - turnieju New Year?s Cup w CzechachBiało-czerwoni na zakończenie imprezy zmierzyli się z gospodarzami, którzy walczyli o wygraną w imprezie. Podopieczni Bogdana Wenty tradycyjnie już dobrze rozpoczęli mecz - po kwadransie i dopiero drugim trafieniu w całym turnieju Karola Bieleckiego wygrywali 11:6. Od tego momentu rywale systematycznie zmniejszali przewagę, by w 40. minucie...