Drogie dziś na tanie jutro

[podpis] TEKST KRZYSZTOF GNYRA
Ładny Dom nr 9, wydanie z dnia 01/09/2008Na budowie, str. 90

Drogie dziś na tanie jutro

Chociaż pompa ciepła kosztuje znacznie więcej niż nowoczesny kocioł gazowy, gwarantuje niskie rachunki za ogrzewanie domu i wody.Szukając komfortowego i taniego w eksploatacji ogrzewania, coraz częściej zastanawiamy się nad zastosowaniem pompy ciepła. Dlaczego?Odpowiedź jest prosta. Dwie trzecie kosztów utrzymania domu związane jest z jego ogrzewaniem. Stosując więc tanie w eksploatacji źródło ciepła, możemy zapewnić sobie niskie rachunki. A rosnąca popularność pompy ciepła i konkurencja firm je...

[autor fot./rys] Fot.: VAILLANT;Fot.: JUNKERS;Fot.: VIESSMANN;Fot.: CLIMA KOMFORT;Fot.: STIEBEL ELTRON;Fot.: DE DIETRICH
RP-MLD

Podobne artykuły

 • ILE POMPA DAJE CIEPŁA

  Ładny Dom

  SPRAWNOŚĆ POMP CIEPŁA OKREŚLA WSPÓŁCZYNNIK COP. MÓWI ON, W JAKIM STOPNIU URZĄDZENIE TO WYKORZYSTUJE DARMOWE CIEPŁO ZE ŚRODOWISKA NATURALNEGO, W STOSUNKU DO ZUŻYTEGO PRĄDU.

 • DLACZEGO KOCIOŁ I POMPA LUBIĄ OGRZEWANIE PODŁOGOWE

  Ładny Dom

  NOWOCZESNE URZĄDZENIA GRZEWCZE - KOCIOŁ KONDENSACYJNY I POMPA CIEPŁA - NAJLEPIEJ WSPÓŁPRACUJĄ Z OGRZEWANIEM NISKOTEMPERATUROWYM.

 • NOWOCZESNE ZASOBNIKI NA WODĘ

  Ładny Dom

  TYLKO ODPOWIEDNIO DUŻE ZBIORNIKI DOSTARCZĄ CIEPŁEJ WODY W KOMFORTOWEJ ILOŚCI. MOGĄ ONE WSPÓŁPRACOWAĆ Z RÓŻNYMI RODZAJAMI KOTŁÓW GRZEWCZYCH, A TAKŻE Z KOLEKTORAMI SŁONECZNYMI I POMPAMI CIEPŁA.

Polecane tematy