Mieli Rośka na łopatkach...

[podpis] AK
strony lokalne GW - Częstochowa nr 27, wydanie z dnia 02/02/2009Sport, str. 12

Rundę zasadniczą II ligi siatkarze Delic-Polu Norwida zakończą na ósmym miejscu.W ostatnim pojedynku z Rośkiem Syców częstochowianie chcieli wygrać i zdobyć trzy punkty. Dzięki temu wyprzedziliby w tabeli AZS Opole, który w ostatniej kolejce jedzie do Kamiennej Góry. Wszystko szło dobrze do połowy spotkania. Kluczowa dla losów meczu okazała się trzecia partia, którą Delic-Pol przegrał na przewagi 28:30. Czwarty i piąty set przebiegały już pod dyktando gości, którzy wygrali 3:2 i zgarnęli dwa pun...