Pierwsze zwycięstwo Medanu

[podpis] OPR.;MIROSŁAW GLONEK,;MARCIN BUKOWSKI
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 29, wydanie z dnia 04/02/2009Sport, str. 11

Aż 12 kolejek czekali piłkarze beniaminka na pierwsze trzy punkty w rozgrywkach Zina Futsal Ligi. W sobotnie popołudnie pokonali 3:1 UnirembudPowiększa przewagę nad rywalami Energia, która po jednobramkowym zwycięstwie nad Hirsch-Polem ma już siedem punktów przewagi nad drugim Corimpem. "Pomarańczowi" ulegli Dolce Vita 1:5, tracąc trzy gole w końcowych pięciu minutach po wycofaniu bramkarza. Dziwny przebieg miał mecz pomiędzy Pol-Travelem a broniącym tytułu Computeksem. Po pięciu minutach trzeci...