Szczęśliwy weekend dla drużyny Eurogol/MDD

[podpis] OPR. JAROSŁAW KOWALSKI
strony lokalne GW - Bydgoszcz nr 30, wydanie z dnia 05/02/2009Sport, str. 11

Zwycięstwo nad Kentpolem przy równoczesnej porażce BWS z Siłownią Power Zone pozwoliło zespołowi Eurogol/MDD samodzielnie zasiąść na fotelu lidera Superligi.I w tym przypadku potwierdziła się zasada, że mimo doskonałej szóstki można przegrać mecz. Kentpol do czasu opadnięcia z sił był drużyną lepszą. Prowadził, ale zmęczeni piłkarze zostali wypunktowani przez doświadczonych zawodników MDD.Zupełnie inne spotkanie toczyli natomiast gracze BWS i Siłowni Power Zone. Do przerwy 0:0. Takiego wyniku je...