Na miarę możliwości

[podpis] JAW
strony lokalne GW - Radom nr 40, wydanie z dnia 17/02/2009Wydarzenia, str. 8

Zawodnicy dwóch radomskich klubów - Sokoła i ŁKS-u - wrócili bez medali z mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców. Na pocieszenie pod-opieczni Renaty Grunt zajęli pozycje w pierwszej i na początku drugiej dziesiątki mistrzostw.Rozegrane w Zamościu zawody zgromadziły najlepszych polskich łuczników, w gronie których wystartowało w sumie pięciu zawodników z grodu nad Mleczną. Najlepiej spisali się młodzieżowcy - Jacek Kwaczyński i Przemysław Sułek (obaj Sokół), którzy zanotowali przyzwoity wystę...