SPORT W SKRÓCIE

[podpis] ŁUBA
strony lokalne GW - Opole nr 56, wydanie z dnia 07/03/2009Sport, str. 8

Łuczniczka Obuwnika Prudnik Milena Barakońska brała udział w halowych mistrzostwach świata seniorów i juniorów w Rzeszowie. Nasza zawodniczka, startująca w kategorii juniorów, w eliminacjach indywidualnych zajęła 18. miejsce i awansowała do fazy pucharowej. Niestety, start w 1/16 finału zdecydowanie jej nie wyszedł i ostatecznie została sklasyfikowana na 29. miejscu. Lepiej poszło naszej drużynie, która pierwszy etap turnieju zakończyła na czwartej pozycji, a dziś walczyć będzie o awans do stref...