STRACIŁEŚ PRACĘ - ZAŁÓŻ FIRMĘ!

[podpis] KRZYSZTOF MACIEJEWSKI
MÓJ BIZNES nr 6 dodatek do MÓJ BIZNES, dodatek do Gazety Wyborczej nr 64, wydanie z dnia 17/03/2009JAK SIĘ ROBI BIZNES, str. 2

STRACIŁEŚ PRACĘ - ZAŁÓŻ FIRMĘ!

Dotknęły cię zwolnienia, ale masz na siebie pomysł? W kryzysie pieniądze z urzędów pracy i Unii Europejskiej pomogą ci wystartować z własnym biznesem!

Byłem magazynierem w małej firmie, dwa i pół tysiąca brutto. Kiedy szef powiedział, że z powodu kryzysu już nie pracuję, nogi się pode mną ugięły. Trochę czasu się zbierałem. Ale że miałem fajny pomysł na firmę, zgłosiłem się po pieniądze do urzędu pracy - mówi pan Andrzej z podwarszawskiego Pruszkowa.

W kryzysie duże firm...

RP-DGW_D

Podobne artykuły

 • ;) Masz wiadomość

  GW Łódź

  Łódzkie urzędy można odwiedzać w internecie. Największym powodzeniem cieszy się Urząd Miasta Łodzi, na którego strony zajrzało już 321.750 osób.

 • 85

  GW Łódź

  Tyle procent łodzian rozliczyło się z fiskusem. Pozostali na złożenie PIT czas mają do jutra. - Ale nie warto czekać na ostatnią chwilę - radzi Renata Borkowska, rzecznik Izby Skarbowej w Łodzi. Wsz

 • 60 tysięcy budynków

  GW Łódź

  Nowy plan Łodzi można kupić na płycie CD. Zawiera ponad 12 tys. łódzkich adresów, sam je wyszukuje, wyznacza trasy itp. Plan jest ogromny - w skali 1:10000, a zwykle wydawany bywa w skali 1:20000-1:

Polecane tematy