null

• KOSZYKÓWKA

Gazeta Stołeczna

Warszawski Nurt Basketu Amatorskiego Wyniki spotkań z 28-29.10.1995. I liga. Grupa A: Viva Sport II - CK Norwid 66:49, Zibi Casio - Bombeiros 42:39, Mista - Zapach Ryby Wędzonej 77:70, AM - Żoliborz

• SPRINTEM // DŁUGIE DYSTANSE / KONIN W WARSZAWIE / LECHICI POBIEGLI / NA ŁYŻWOROLKACH / LATO Z PUCHAREM

GW Poznań

DŁUGIE DYSTANSE. Jedenaście medali (cztery złote, trzy srebrne i cztery brązowe) zdobyli poznańscy kajakarze na rozegranych w Tychach Długodystansowych Mistrzostwach Polski. Na najwyższym podium staw

• KRÓTKO

GW Bydgoszcz

POWTÓRKI NIE BYŁO. Biegaczka LZS Wąbrzeźno Karina Szymańska-Wiśniewska zajęła drugie miejsce w 8. memoriale Bogusława Psujka. Ubiegłoroczna zwyciężczyni pokonała 10 km ulicami Oleśnicy w 34.34 min. S