Pomógł Pies

[podpis] kd
GW Bydgoszcz nr 262, wydanie z dnia 07/11/1998, str. 1

Wpadka Narkotykowych Dealerów

Pomógł Pies

Największą ilość amfetaminy w Toruńskiem w ostatnich trzech latach zabezpieczyli wczoraj w Chełmży policjanci z wydziału do spraw narkotyków. Dealerom przepadło ponad tysiąc porcji.

Wczoraj rano w jednym "z punktów handlowych" (policja nie chciała ujawnić dokładnego miejsca) w Chełmży, toruńscy funkcjonariusze znaleźli 140 gr amfetaminy. Można z tego uzyskać 1300 porcji narkotyku. Towar bardzo wysokiej jakości wyceniono na około 20 tys. zł.

Ustalono, że narkotyk wyprodukowano w Polsc...

BY-DLO

Podobne artykuły

 • WPADKA KURIERA

  Gazeta Wyborcza

  (A) 3,17 kg amfetaminy przechwycili w niedzielę celnicy na przejściu promowym w Świnoujściu. Przemytnik - Polak mieszkający na stałe w Kopenhadze - został aresztowany.

 • NARKOTYCZNA INTEGRACJA

  Gazeta Wyborcza

  (P) Po raz pierwszy od uruchomienia ponad trzy lata temu promowego połączenia Gdańsk - Oxeloesund szwedzcy celnicy przechwycili na tej trasie ładunek amfetaminy. U 53-letniego obywatela polskiego zna

 • Wpadka w Vegas

  Gazeta Wyborcza

  200 porcji LSD, amfetaminy i haszyszu znaleźli wczoraj policjanci w szczecińskim salonie gry Vegas. Zatrzymano czterech mężczyzn w wieku 17-46 lat, najprawdopodobniej dystrybutorów narkotyków. O tym,

Polecane tematy