Przełajowy Rzut

[podpis] wn
GW Mazowsze (Płock) nr 266, wydanie z dnia 13/11/1998SPORT, str. 12

LEKKOATLETYKA

Przy wyjątkowo zimnej aurze ok. 300 zawodników wzięło udział w drugim rzucie ligi przełajowej Ciechanowskiego.

W imprezie, która odbyła się w Malinowie k. Działdowa, startowali uczniowie ze szkół podstawowych i średnich. W kategorii podstawówek zdecydowanie dominowali zawodnicy z Ciechanowa i Bądkowa. Wygrała SP 6 Ciechanów (130 pkt.) przed SP Bądkowo (99 pkt.) i SP 7 Ciechanów (87 pkt.). W klasyfikacji szkół ponadpodstawowych zwyciężył ZSR Malinowo (88 pkt.). Na drugim miejscu uplasował...