San Opada

[podpis] grand
GW Poznań nr 36, wydanie z dnia 12/02/1999SPORT, str. 10

TENIS STOŁOWY

San Opada

Tenisiści stołowi Sanu Poznań mają coraz mniejsze szanse na utrzymanie się w I lidze, z której spadają dwie ekipy. Tym razem poznaniacy przegrali w Gdańsku z tamtejszym AZS AWF 1:9. Jedyny punkt dla Sanu zdobył w ostatnim pojedynku meczu Jarosław Tomicki.

Wyniki 12. kolejki: AZS AWF Gdańsk - San Poznań 9:1, Farm-Frites Lębork - Gaz Polski Zielona Góra 6:4, KS Piaseczno - Izolator Boguchwała 6:4, Podgórze Kraków - Olimpia Grudziądz 1:9, Warrior Morliny Ostróda - AZS Gliwice 10:0.

PO-DLO

Podobne artykuły

 • San Francisco w Polsce

  KOMPUTER

  Firma Trax będzie dystrybutorem "San Francisco" w Polsce. Ta zrobiona i rozwijana przez IBM technologia pozwola na tworzenie obiektów do szybkiej budowy aplikacji. Nie są to samodzielnie działające p

 • Pokonane San Marino

  Gazeta Wyborcza

  (A) W meczu eliminacyjnym do piłkarskich mistrzostw świata Polska wygrała wczoraj na wyjeździe z reprezentacją San Marino 3:0 (0:0). * Włoski klub Juventus Turyn zdobył Puchar UEFA pokonując w rewanż

 • SAN MARINO INACZEJ

  Gazeta Wyborcza

  (A) Od 1 lipca obowiązuje nowy numer kierunkowy do San Marino: 0-0378. Cena rozmowy nie zmienia się: jedna minuta kosztuje 18 083 zł.

Więcej na temat

Polecane tematy