Polski książę Paryża

[podpis] OLGIERD KWIATKOWSKI
Gazeta Sport nr 115, wydanie z dnia 18/05/2009Piłka nożna, str. 14

LIGA FRANCUSKA. 36.KOLEJKA

Irenusz Jeleń strzelił 13. gola w sezonie, najbardziej niesamowitego ze wszystkich.Jeleń nie zostanie królem strzelców francuskiej ligi, ale w sobotę wieczorem zasłużył przynajmniej na tytuł książęcy. Na Parc des Princes zachwycił piłkarski Paryż. Najpierw w 40. minucie Polak, który w tygodniu przedłużył do 2011 roku kontrakt z klubem, wywarł taką presję na obrońcę PSG Zoumanę Camarę, że ten strzelił bramkę samobójczą. To, czego dokonał napastnik Auxerre pięć minut później, wymyka się prawom fiz...