Sukces akademików w Radomiu

[podpis] NATA
strony lokalne GW - Olsztyn nr 129, wydanie z dnia 03/06/2009Sport, str. 7

PIŁKA RĘCZNA Zawodnicy AZS UWM Olsztyn zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji uniwersytetów na akademickich mistrzostwach Polski w Radomiu. W klasyfikacji ogólnej byli siódmi.Nasi akademicy w grupie zajęli drugą pozycję - pokonali 26:24 Uniwersytet Gdański oraz 36:18 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy z Kielc. Przegrali tylko z AWF-em Katowice (30:40). W drugiej fazie rozgrywek ulegli Uniwersytetowi Łódzkiemu (27:34) oraz Politechnice Warszawa (25:26). W spotkaniu o siódme miejsce pokonali AW...