ARENA MULTIMEDIÓW

[podpis] TEKST | PIOTR KUBIŃSKI
Logo nr 7, wydanie z dnia 01/07/2009TECHNO, str. 55

ARENA MULTIMEDIÓW

Telefon LG Arena kusi wszelkimi komórkowymi wynalazkami i znakomitym trójwymiarowym wyświetlaczem. Na tej arenie techno starło się z designem. Oba wyszły z walki zwycięsko!Już od pierwszego uruchomienia LG Areny KM900 nie mamy wątpliwości - atutem jest tu wyświetlacz. Rozdzielczość 480x800 pikseli to naprawdę najwyższa półka wśród komórek. Obraz robi wrażenie, mimo że ekran nie ma przesadnie dużych rozmiarów (ot, trzy cale). Wielkość i niewielką wagę aparatu trzeba zapisać mu na plus - wygodnie ...

[autor fot./rys] Zdjęcia: MATERIAŁY PROMOCYJNE (montaż)
RP-MVC

Podobne artykuły

 • JAK NA DŁONI

  Logo

  Niewiele droższy od MP3-playera odtwarzacz MP4 nie jest już ekscentrycznym gadżetem, tylko elektronicznym niezbędnikiem: z radiem, dyktafonem i świetnym ekranem.

 • PRAWIE JAK iPHONE

  Logo

  Krótko po premierze iPhone?a 3G do gry o klienta przystąpiła konkurencja. Zaoferowała duże ekrany, najczęściej dotykowe, dodała wysuwane klawiatury, nałożyła przyjemne interfejsy. Na pokerowym stoliku "Logo" obok telefonu Apple?a znalazły się nowiutkie: nokia, HTC oraz samsung. Czas odsłonić karty i przekonać się, czy iPhone ma tyle atutów, by pobić coraz mocniejszych przeciwników.

 • TELEFON DLA POLAKA

  Logo

  Jakiej komórki poszukuje statystyczny Kowalski? Taniej i funkcjonalnej, oczywiście. Królują nokie, ale to srebrny koń samsung wyskoczył na pierwsze miejsce. Przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych modeli na rynku według statystyk porównywarki cen www.skapiec.pl. Jako komentarz vox populi. Czyli głos internautów.

Polecane tematy