W TO MI GRAJ!

[podpis] TEKST | PIOTR KUBIŃSKI;Stylizacja: OLA MARKOWSKA
Logo nr 7, wydanie z dnia 01/07/2009TECHNO, str. 56

W TO MI GRAJ!

Przenośne konsole siódmej generacji i najnowsze komórki zapewniają rozrywkę podczas długich podróży. Takich ekranów, takich gier (a często i takich cen) nie powstydziłyby się "prawdziwe" komputery.Do gier wideo nie jest niezbędny ekran komputera ani wielkia plazma. Producenci komórek i mobilnych konsol skutecznie walczą o wzmocnienie procesorów oraz zwiększenie rozdzielczości wyświetlaczy, adaptując na te platformy coraz to nowe tytuły.Praktycznie każda komórka nadaje się do tego, by sobie na ni...

[autor fot./rys] Zdjęcia: MARCIN KLABAN, MATERIAŁY PROMOCYJNE (montaż)
RP-MVC

Podobne artykuły

 • KOMÓRKA BEZ TAJEMNIC

  Logo

  Używasz jej na co dzień. Nawet się nie zastanawiasz, jak działa. I dobrze, właśnie tak powinno być. Kiedy nadchodzi czas zmiany komórki na nową, czujesz się jednak trochę zagubiony. Specyfikacje techniczne smartfonów przerażają bardziej niż licealne klasówki z matematyki czy fizyki. Zakresy, systemy, megapiksele... Postaramy się wyjaśnić, o co w tym wszystkim chodzi.

 • 33 KOMÓRKI Z NAWIGACJĄ

  Logo

  Komórka z dużym wyświetlaczem, dobrym głośnikiem i odbiornikiem GPS może zastąpić tradycyjne samochodowe urządzenie do nawigacji. Na lipcowe podróże proponujemy 33 nowiutkie telefony. Przed zakupem sprzętu koniecznie przeczytaj nasz niezbędnik!

 • TELEFON DLA POLAKA

  Logo

  Jakiej komórki poszukuje statystyczny Kowalski? Taniej i funkcjonalnej, oczywiście. Królują nokie, ale to srebrny koń samsung wyskoczył na pierwsze miejsce. Przedstawiamy dziesięć najpopularniejszych modeli na rynku według statystyk porównywarki cen www.skapiec.pl. Jako komentarz vox populi. Czyli głos internautów.

Polecane tematy