Lech pokonał Wisłę i zdobył Superpuchar

[podpis] RADOSŁAW NAWROT, LUBIN
Gazeta Sport nr 174, wydanie z dnia 27/07/2009Piłka nożna, str. 4

Chwiejąca się po ciosie w Tallinie krakowska Wisła przegrała kolejne trofeum. W finale Superpucharu w Lubinie pobił ją po rzutach karnych poznański Lech. Po 90 minutach było 1:1. Mówiłem, że to bzdury - skomentował po meczu trener Lecha Jacek Zieliński doniesienia o rozsypce, w jaką rzekomo poszła Wisła Kraków po klęsce w eliminacjach Ligi Mistrzów. Pierwsze minuty meczu w Lubinie mogły jednak temu przeczyć. Lech robił wtedy z Wisłą, co chciał. Już w 9. min Robert Lewandowski wbił wiślakom bramk...